صدای افق

با سلام . چرا مجمع امور صنفی بافق در مجوزها دقت ندارد؛ مثلا خشکشویی در بافق بسیار کم است و پاسخگو این جمعیت نیست؛ اما میوه فروشی، فروشگاه مواد غذایی و پوشاک خیلی زیاد شده!! به نظر بنده نیاز به رسیدگی دارد. انشاا…
913_5349


سلام. خداقوت به پرسنل بیمارستان ولیعصر(عج) چند روز پیش به بیمارستان مراجعه نمودم که کادر بیمارستان برخورد خوبی داشتند؛ ازهمه آن ها کمال تشکر را دارم.
901_9970


چرا شیرینی فروشی ها وزن جعبه و خود شیرینی را از هم تفکیک نمی کنند! یعنی ما باید جعبه شیرینی را هم بخوریم.
0913452


رسیدگی در خصوص آتش کشیدن یک خودرو انجام چرا سریع نمی شود؛ چرا شورای تامین بافق عکس العملی نشان نمی دهد؟
0990253


معدن سنگ آهن به بورس برود خیلی بهتر است؛ چرا؟ چون حساب و کتابش این دفعه دقیقا مشخص می شود! مثل معدن چادرملو و دیگر آقایان نمی توانند در آن دخل و تصرفی داشته باشند. به عبارت دیگر جلو خرج های «من دلم بخواهد» گرفته می شود.
0914352


باسلام. چرا شهرداری بافق حق شهروندان را درنظرندارد! مردم چه گناهی کردندکه باید ضعف مدیریت در اجرای طرح روکش آسفالت خیابان شهیدتفکری را تحمل کنند! اگرجهادی کارکنند کمتر از 80 ساعت تمام می شد. چند روز پیش به یکی از شهرستان های رفتم در حال آسفالت یکی از خیابان های شهرک مسکونی بودند با سه شیفت کاری3روزه 12000مترمربع آسفالت اجرا نموده بودند! آن وقت راه مردم مرکز شهر باید به علت ضعف پیمانکار بیشتر از یک ماه معطل بماند؟ چرا ا… اعلم!!!
913_5349


باسلام . درود و دستمریزاد به شما هموطنان عزیز؛ بویژه مردم شریف و فهیم استان یزد! یازدهم اسفند ماه روز حماسه و حضور# به به بگویم به همه با افتخار و با غرور# بر ما شده سعادتی امروز روز سرنوشت# با اتحاد و انسجام شاد و همه غرق سرور #بی‌شک حماسه‌ای دگر رقم زنند مردم ما# با انتخاب اصلح وفردی فهیم وباشعور# ما انتخاب می کنیم فردی که باشد مطمئن# دلسوز مردم باشد و پاک و دلیر و هم جسور# .باتشکر -علی اصغر رنجبربافقی
913_8363


با عرض سلام واحترام خدمت نشریه افق کویر! واسه چی پیام راجع به شبکه های HD بودکه مربوط به نماینده و شوراء بود چاپ نشده! چون هرچه ما به فرمانداری گفتیم فایده ای نداشت! حداقل آنان کاری بکنند و پیگیر باشند. با سپاس، شما هم پیگیر این موضوع باشید. جمعی از اهالی بافق
913_8713


برخی از شرکت های منطقه به پرسنل خود از لحاظ مالی و رفاهی نمی رسند؛ ولی به صورت خیر به این نهاد و آن نهاد کمک می کنند.
0913-2444


در آستانه شب عید از اداره صمت، مجمع امور صنفی و… می خواهیم که نظارت جدی بر بازار داشته باشند؛ بویژه بازار میوه و گوشت که واقعا نرخ ها در سطح شهر بافق متفاوت است.
0913_4531


چرا با وجود اینکه شهرداری، بلواری که حدفاصل میدان خبرنگار تا میدان ملا اسد ا…می باشد را افتتاح کرده است؛ ولی هنوز اداره برق اقدام به نصب تیرهای برق آن نکرده است.
چرا بلوار سردار سلیمانی(جاده باقرآباد) نیمه تمام رها شده است! چرا بخشداری با شهرداری بافق سر ساخت و ادامه مسیر توافق ندارند! کاش فرمانداری موضوع را حل می کرد.
چرا بانک ها نزدیک عید وام ها را می بندند! مردم واقعا گناه دارند.
0913651


مسئولین شهر چرا فکری برای اتباع بیگانه بر نمی دارند، تعداد آن بسیار زیاد شده است؛ حتی خانه ها را با قیمت بالا اجراه می کنند و برای خود تشکیلاتی رقم زدند.
0913-7456


نوروز یادگار ماندگار یاران دیروز این دیار و پاسداشت پاکی‌ها، نیکی‌ها و پهلوانی‌ها بر همه ایرانیان نیکوسرشت
0913-2109


نوروز یعنی لحظه‌ها را غنیمت شمرید و به جای دوری، نهال دوستی را بنشانید. سال نو مبارک
0914-3145


ای زیباترین ترانه هستی
بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبیها و زیباییهاست
پس‌ای سرکرده خوبیها میلادت مبارک
0913_2189


رفیق، یک سال دیگه گذشت و کلی خاطره با هم ساختیم به امید ساختن شادی و خاطره های بعدی
تولدت مبارک همکار جان
0917632


تو در میان شور ستارگان به دنیا آمدی! در روشنایی نور ماه! در رقص کهکشانها! تولدت مبارک اسفندماهی جان!
0913359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا