صدای افق

این مطلب را باید بافقی ها بخوانند بعضی افراد منزلشان را به اتباع بیگانه اجاره دادند، هرکجا میروی غیر بومی وجود دارد، پارک ها پرهستند، داخل پیاده روها پراز غیربومی ها هست، بعدازظهرها معلوم نیست شهر … آمدی یا بافق،
پیام رسیده


به فکر باشید که خاموشی چاه ها به حداقل برسد.
پیام رسیده


میدان غدیر چه موقع زیباسازی می شود؟
0913-5248


باسلام.یک سوال برایم مطرح شده، در چه شهری این همه دستفروش هست؟آن هم اتباع بیگانه، دربافق، تعداد زیادی دستفروشان سرمیدان قارچ وگذرهای دیگرهستند و هیچ مسئولی به خودجرات نمیدهدکه اینهاراساماندهی وباآنهابرخوردکندچرا؟شایدبافق شهرداری ندارد ویامسئول اجرائیات قدرت برخوردباچنددستفروش غیربومی وغریبه راندارد! !خودتان قضاوت کنیدتبعات وپیامدهای منفی این دستفروشان برکسبه شهربه خدازیاد است اگراقدامی نشودفردا دیراست….
913- 5349


چرا شهرداری در خصوص مجوز تغییرکاربری ها از مزروعی به مسکونی یا از بایر به مسکونی یاتجاری اینقدر پرونده ها را معطل می کنند؟ مگر نمی گویند شهرداری درآمد ندارد، پس زودتر این پرونده ها را رسیدگی کنید تا درآمد شما نیز افزایش بیابد.
0913-3389


لطفا شهرداری بافق، زیبا سازی درختان را از باغبانان پارک آهنشهر یاد بگیرد که چقدر درختان(کاج و نخل) را به خوبی تزیین کرده اند، کاش شهرداری هم درختان کاج را بویژه در مسیر قاضی میرجعفر(ع)، بلوار بسیج اقدام به زیبایی آن ها می کرد.
0913-8306


چگونه است که از یک طرف اطراف پارک آبشار، زمین واگذار نمی شود و می گویند در معرض سیلاب هست؛ اما نوبت به شهرداری و شرکت سنگ آهن مرکزی که می رسد، 2هزار هکتار می خواهند واگذار کنند، آیا این زمین ها در مسیر سیلاب و موضوع پدافند غیر عامل نیست؟ چرا یک بام و دو هوا شده است؟
0915-2210


از درج گزارش قطع درختان قاضی میرجعفر(ع) تشکر می کنیم؛ اما دلایلی که رئیس مطرح کرد، منطقی نیست؟ اگر با این قیاس جلو برویم باید تمامی درختان پارک آهنشهر را قطع کرد چون آنجا هم اصلا دید ندارد. ضمنا چرا پیگیری نکردید بخشدار در این زمینه چه اقدامی انجام داده است؟
0916-4479


در خصوص درج خبر ارتشاء ضمن تشکر همچنان از قوه ی قضائیه انتظار داریم تا محکومان را به اشد مجازات محکوم نماید.
0913-3584


چرا در بافق چراغ راهنمایی و رانندگی در میادین گذاشته نمی شود و هر کس زودتر به میدان وارد شد می خواهد سریعتر از میدان خارج شود؟
0913-2694


چرا کوچه هتل علمدار به سمت کمربند شمالی آسفالت نمی شود در این کوچه دو سه تا بوم گردی وجود دارد و تعداد زیادی هم دامداری؛ همچنین کارگاه های اشتغال زایی . چرا توجهی به این قسمت نمی شود؟
0910-5576


از مرکز بهداشت تقاضا داریم نظارت بیشتر و بهتر بر روی رستوران ها داشته باشد، در یکی از رستوران ها به جای گوشت از گوشتی استفاده شده بود که وقتی تکه گوشت را پس از پخت شسته شد به صورت پنبه بیرون می آمد
0916-4244


در حاشیه شهر برخی مغازه ها ایجاد شده که واقعا معلوم نیست ضایعات فروشی هستند یا ضایعات مردم را می خرند یا پرنده می فروشند یا غیره، از اداره مجمع امور صنفی تقاضا داریم نظارت را بیشتر کنند.
0913-2240


در بلوار انقلاب پارچه نوشته ای نصب شده است که انواع سیگار موجود است در حالی که طبق دستور العمل ها تبلیغ سیگار ممنوع است. چرا این پارچه نوشته نصب شده است؟
0914-6692

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا