رییس بنیاد مسکن بافق؛ متقاضیان تا یک ماه دیگر صبر کنند

 به گزارش پایگاه خبری افق بافق؛ «علیرضا طالعی»، رییس بنیاد مسکن شهرستان بافق در گفتگو با هفته نامه افق کویر، پیرامون طرح جوانی جمعیت گفت: خانواده های سه فرزندی و چهار فرزندی به بالا در این طرح ثبت نام کردند؛ که 900 متقاضی واجد شرایط تا به الآن ثبت نام نموده اند.
وی افزود: زمین برای 240 نفر از طریق اداره راه و شهرسازی تأمین شده است و قرعه کشی صورت گرفته و قطعات آن مشخص گردیده است.
وی در ادامه بیان کرد: پرونده های این 240 نفر برای منعقد کردن قرارداد به اداره راه و شهرسازی ارسال شده است و به مابقی متقاضیان که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کرده اند؛ پس از تامین زمین از سوی اداره راه و شهرسازی و تحویل به بنیاد مسکن، زمین تعلق خواهد گرفت.

خانواده های چهارفرزندی هزینه آماده سازی زمین را پرداخت نخواهند کرد
وی تصریح کرد: خانواده های سه فرزندی هزینه آماده سازی را پس از دو سال تنفس و با اقساط هشت ساله پرداخت خواهند کرد و خانواده های چهارفرزندی هزینه آماده سازی زمین را پرداخت نخواهند کرد.

حداکثر تا یک ماه دیگر زمین به متقاضیان تحویل می گردد
وی در پاسخ به این پرسش که«تا به الان خانواده ای زمین دریافت کرده است؟» گفت: قطعاتی که برای 240 نفر آماده شده است حداکثر تا یک ماه دیگر به متقاضیان تحویل می شود.

واگذاری مسکن به افراد مجرد وجود ندارد
وی در مورد مسکن ملی بیان کرد: در طرح مسکن ملی طرح 145 واحدی بود؛ که تحویل متقاضیان گردید.
وی عنوان کرد: واگذاری مسکن به افراد مجرد وجود ندارد و افراد مجردی که ثبت نام نموده اند باید مدارک متأهلی خود را تحویل دهند تا از حالت مجردی خارج شوند.

حدیث عباسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا