صدای افق

هفته دوم آبان

سلام،خسته نباشید؛ واقعا زشته از بافق به این شهر معدنی که چندین ساله این پارک آهن شهرهنوز هیچ اقدامی نکردند واقعا جای تأسف دارد!
۹۱۳-۲۹۸۸


سلام، عکس شهدا و اسم ائمه( ع )را در نشریه می آورید، حواستان هست؟ ممکن است این روزنامه داخل گودالی کثیف بیفتد، از ما گفتن بود.
بازتاب:
[سؤال ۹۱۰]‏ ‏—-> 2662‏


‏ همان گونه که مطلع هستید آیات قرآن را در روزنامه ها و نشریات به چاپ‏‎ ‎‏می رسانند و ما به خوبی می دانیم این روزنامه ها در دست همگان افتاده و پس از‏‎ ‎‏مطالعه، در زباله ها و مراکز کثیف انداخته می شود. با در نظر داشتن آنچه در کتب فقهی،‏‎ ‎‏در خصوص مسّ آیات قرآن آمده است، نظر حضرت عالی چیست؟ و اگر نقل به معنا‏‎ ‎‏بهتر، بلکه لازم است، بفرمایید. لطفاً جواب روشن بدهید که مدتی است برای این‏‎ ‎‏موضوع ناراحتم.‏
‏‏بسمه تعالی، چاپ و نشر ممنوع نیست، ولی از انداختن در جاهایی که‏‎ ‎‏موجب هتک می شود، باید خودداری کنند.‏
http://www.imam-khomeini.ir/fa/
۹۱۳-۳۶۷۶


اگر امکان دارد درمورد اسفالت مسکن مهر پشت بلوک ۲۱و۲۲ رسیدگی کنید چون کل مسکن مهر اسفالت شده ولی این قسمت اسفالت نشده و خاکی می باشد. باتشکر (چهار پیام با همین موضوع)
۹۱۹-۷۳۵۶


سلام با این جدول ناقص و خراب حسابی سرگرم شدیم
۹۱۳-۴۸۵۳


چقدر پیام بدهیم میدان ورودی شهر را شهرداری سامان دهی نمی کند؛ مگر اینجا جزء شهر نیست؟
۰۹۱۳-۹۸۳۱


قیمت دارو در داروخانه سطح شهر بافق با یک دیگر فرق دارد! یک قرص چرک خشک کن آموکسی کلاو در داروخانه های شبانه روزی و غیر شبانه روزی فرق دارد.
۰۹۱۴-۷۱۹۰


از مسئولین بهداشت شهرستان بافق درخواست داریم تا وضعیت مغازه های که مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته را می فروشند نظارت کافی داشته باشند.
۰۹۹۱- ۸۷۹


آیا سرمایه گذاری در بافق پیدا نمی شود که جهت سردخانه برزگ برای خرما سرمایه گذاری کنند.
۰۹۱۴-۰۹۳۱


شرکت سنگ آهن در خصوص وضعیت شهربازی تعیین و تکلیف کند. اگر قرار نیست شهربازی تعمیر و مرمت بشود جمع آوری گردد و فضا به عنوان واحدهای مسکونی در اختیار نیازمندان قرار بگیرد.
۰۹۱۳-۷۵۲۱


برخی از ادارات فضای سبز قابل قبولی ندارند و آنهایی هم که دارند به درختان آبیاری منظمی نمی دهند! بارها پیام داده ام از فرمانداری می خواهم به این موضوع رسیدگی کند.
۰۹۱۳-۱۵۸۹


با اینکه افاغنه در سطح شهر کم شده اند؛ اما مشاهده می شود که تغیر لباس داده و حتی با اسم و هویت ایرانی تردد می کنند و یا کارت های بانکی بافقی ها در دست آن ها می باشد.
۰۹۹۳-۰۹۳۱


قیمت اراضی در بافق روز به روز در حال افزایش است چرا محدوده شهر فقط مختص اطراف خیابان آیت ا… حاج شیخ محمد تقی، امام علی(ع) و بلوار آیت ا… میرغنی زاده شده است.
۰۹۱۴-۸۳۶


از دهیاری مبارکه تقاضا داریم تا مثل بافق که در خصوص افاغنه شدت عمل خرج می دهد در آنجا نیزه افغانی هایی که حتی خانه خریداری کرده اند شدت عمل خرج بدهند و نسبت به ساماندهی روستا و ممنوعیت آن ها اقدامات مناسب انجام شود.
۰۹۱۳-۶۵۲۰


در خصوص کارخانه سرامیک و زمرد بافق چرا گزارشی تهیه نمی کنید. این کارخانه از پول مردم ساخته شده است و واقعا چرا دادستان بافق و چرا بازرسی این شرکت وارد عمل نمی شود.
۰۹۹۳-۷۸۳۱


شرکت های خصوصی در بافق ماشاا… هر روز قوی تر شده اند؛ چرا در بافق سرمایه گذاری نمی کنند؛ مثل شرکت شهداب و شرکت کاوشگران جهاد نصر
۰۹۱۳-۲۷۹۰


آموزش و پرورش هم مشکل معلم دارد هم مشکل مدرسه دارد! آخر کی این مشکلات حل می شود.
۰۹۱۳-۴۵۱۲


چرا نظارتی بر روی شهریه مدارس غیر انتفاعی نیست! مبالغی ۶ الی ۷ میلیون از اولیا دانش آموزان دریافت می کنند.
۰۹۱۳-۵۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا