صدای افق

چرا مسئولین شهرداری به فکر مردم نیستند! بیش از 40 درصد هزینه های شهرداری افزایش یافته است! چرا نظارتی بر روی این کار شهرداری نیست! یک فرد چطور می تواند خانه بسازد؟ هزینه ساخت و ساز که افزایش یافته هزینه های شهرداری هم بالا رفته است. کاش دولت به جای مشوق های افزایش جمعیت به این مسایل هم فکر می کرد.
0913-5621


بنزین سوپر در بافق بعد از سه ماه آمد و سریع هم توزیع شد و دیگر نیست! چه اداره یا ارگانی متولی و ناظر هست! چقدر به فرمانداری و ادارات دیگر بگوییم!
0914-7825


از طرح های شهرداری بافق هم گزارش تهیه کنید که به چه طرح هایی دست زده است! مثل خیابان نزدیک بیت الرضا(ع)
0913-6521


استاندار محترم یزد گفتند خاموشی چاههای آب کشاورزی کمتر خواهد شد کی این وعده عملی خواهد شد! چرا تاکنون آب از دریای عمان یا خلیج فارس به کویر ایران و یزد نیاوردند!
0916-8512


رژیم کودک کش اشغالگر قدس بداند ما با این که در کشور گرانی و مشکلات داریم ولی غرور و عزت و شرافت مان را لگدکوب نکرده و دست از امام و آرمان های انقلاب و نظام و رهبری نخواهیم کشید!
0913-2514


جاده مابین دانشگاه آزاد و علمی کاربردی سابق، آسفالت نشده! چرا بخشداری سنگین کار می کند!
0913-5164


چرا گزارشی از بخشداری چاپ نمی کنید که پول هایی که از محل دو درصد می گیرد کجا و چطور خرج می کند!
0910-4789


چرا گازکشی به مزرعه الهیه بافق با تاخیر انجام می شود با این که تکمیل پرونده هم کرده ایم.
0914-5841


تعجب کردم نزدیک پایان سال آجیل شرکت ….. در یک نهاد …. توزیع شد! واقعا نهادهای نظارتی در خواب هستند یا این را امری رایج می دانند! چرا جلوی این مسایل گرفته نمی شود! و چرا این شرکت خاص باید در ان نهاد تصمیم گیر این کار را انجام بدهد! چرا نباید این اجیل به خانواده تحت پوشش کمیته امداد داده بشود و یا بهزیستی و کودکان معلول و خانواده های کم بضاعت!
0913-6521


نزدیک پایان سال حدود 100 تا گلدان کوچک و بزرگ از طرف (…) به (…) اهداء شد! به گونه ایی که کارکنان به اتاق های خود بردند! جل الخالق! با خود گفتم چرا این گلدان ها به سایر ادارات هم داده نمی شود.
0913-8967


سلام، خیابان امام خمینی(ره) به یک پل عابر پیاده نیاز دارد لطفا در این مورد پیگیری شود در بعضی از شهرها پل هوایی با پله برقی تعبیه شده است به نظر می رسد شهر ثروتمندی چون بافق در استان یزد شایسته چنین پل عابر پیاده ای باشد و همانطور که اعلام شد استان یزد بعد از تهران بیشترین دریافتی را در مورد مالیات داشته است و این نشان می دهد که استان یزد نیز می تواند پیشرفته باشد.
0913-4878


سلام، دلیل تعطیلی سنگ آهن چه بود؟ که یک دفعه کارگران کار را تعطیل و شروع می کنند به نظر می رسد که بدون این برنامه ها نیز می توان به مطالبات کارگران پاسخ داد ولی کم لطفی می شود.
0913-5841


با سلام، برخی خیابان هایی که تازه هم آسفالت شده است با بارش باران خیابان دچار آبگرفتگی می شود و وسط خیابان آب ها باقی می ماند مگر مهندسی شده کار انجام نمی شود؟!
0916-5472


شورای شهر در کجا به سر می برند خبری از آن ها نیست و نمی دانیم که برای سال 1403 چه طرح و برنامه ای برای شهرستان بافق دارند در محله ها قبلا جلسه ای برگزار می کردند اما مدت زیادی هست که هیچ خبری پیرامون این موضوع دریافت نمی شود.
0910-7435


با سلام بیش از دو ماه هست که از کوشک تا ناریگان یک لاین آسفات شده ویک لاین مانده که چند ماشین تا به حال واژگون شده چه کسی جوابگو است آیا مسئول ندارد ؟؟؟
0913-5529


انهایی که در برابر دوبانده شدن جاده بافق و بهاباد کوتاهی و سنگ اندازی می کنند در خون عزیزانی که در این جاده پر از تریلی معدن و کم عرض کشته می شوند سهیم هستند.
پیام های رسیده


برخی از نظرات شهروندان در مورد قطع درختان واقع در خیابان شهید تفکری:
-خیابان شهید تفکری با این اقدام شهرداری بسیار عالی شده است. از زحمات شهردار محترم سپاسگزاریم.
-اقدام شهرداری، اقدامی مناسب نبود. عدم وجود درختان در تابستان و عدم وجود مکان مناسب برای پارک اتومبیل قطعا آزاردهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا