صدای افق

سلام؛ شهردار محترم لطف کنید یک نگاهی به فرهنگ 6 داشته باشید آسفالت این فرعی بسیار نامناسب است و ابتدا فرعی زباله ها به حال خود رها شده است.
0914_9523


یکی از شهروندان بعد از دیدن فیلم پخش شده از سهامداران کارخانه کاشی زمرد مطلبی را اینگونه ارسال نمود: خدا (… )کند باعث و بانیش را که این کار را سر مردم مظلوم بافق آورد و همین مشکل را در تعاونی مسکن سنگ آهن بافق هم داریم.
فضای مجازی


با مسئولین غیر بومی آبی برای مردم بافق گرم نمی شود.
فضای مجازی


سهام کارخانه کاشی زمرد بافق (…. )بوده و مردم دیگر دنبال چه هستند؟ اگر همان موقع دلار خریداری می کردند الان می توانستند خود کارخانه کاشی را خریداری نمایند.
پیام رسان ایتا


سلام وقت بخیر؛ بنده یکی از سهام داران کارخانه کاشی هستم خدا خیرتون بده لطف کنید پیگیری کنید.
فضای مجازی


سلام وقت بخیر؛ از زحمات این دو بانو خبرنگار زحمتکش تشکر دارم که به شهرک امام حسین(ع) آمدند و این باعث شد شهردار محترم بوستان گل نرگس را افتتاح نماید.
0913_7843


در سال 1377 سکه کامل بود 25000 تومان یعنی هر سهم برابر با 4 سکه کامل که امروز 4 سکه می شود 125 میلیون که این تنها برای یک سهم است.
فضای مجازی


سلام بوستان گل سرخ یک هفته است که در خیابان آتش نشانی افتتاح شده و فقط یک تاب بازی و سرسره در این بوستان قرار دارد که آن هم دسته دوم و زنگ خورده است و یکی از تیرک های دروازه پایه ندارد و امکان افتادن آن وجود دارد و خطرناک است.
فضای مجازی


فاضلاب شهری تا چه موقع می خواهد کار خود را ادامه دهد از مسئولین می خواهم که این موضوع مهم را پیگیری نمایند ، خسته شدیم.
0913-8547

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا