صدای افق

بافق با این حجم از مبادلات ماشین، متاسفانه تنها یک مرکز تعویض پلاک دارد!
چرا آقایان به فکر مردم نیستند! حداقل یک روز باید وقتت را در این مرکز، بگذرانی! یک کارمند و این همه حجم ارباب رجوع. از فرمانداری محترم شهرستان، عاجزانه تقاضا داریم فکری بردارند. واقعا خجالت آور است؛ برای شهری که اسم شهر را به دنبال خود می کشد؛ اما خدمات شهروندی آن در حد یک شهر نیست.
0992-8841


در تعجبم که اداره منابع طبیعی بافق؛ برای کندن یک بوته فرد را جریمه کرده و یا پرونده قضایی تشکیل می دهد؛ اما شهرداری که بالای کوه رستوران ساخته و منظره طبیعی کوه را از بین برده، اداره منابع طبیعی هیچ عکس العملی نشان نداده است! خواهشمند است که اداره منابع طبیعی در این خصوص اطلاع رسانی داشته باشد.
0914-7756


عملیات فیبر نوری در بافق چه زمانی به اتمام خواهد رسید و چگونه اطلاع پیدا کنیم که مردم می توانند از خدمات فیبر نوری بهره ببرند.
0913-2241


چرا جاده حیدرآباد علی(هتل علمدار) به سمت کمربند شمالی بافق، آسفالت نمی شود؟ بارها درخواست دادیم؛ اما هیچ اتفاقی نیفتاده است!
0915-6874


از شهرداری بافق بدلیل زیباسازی بلوار انقلاب، به ویژه اطراف باغ ایرانی تقدیر و تشکر می کنیم. ابتدا فکر می کردیم که شهرداری پول حرام می کند؛ ولی وقتی ساخته شد تعجب کردیم که اینقدر زیبایی به این بلوار داده است!
0910-3390


در خبرها آورده بودید که میوه فروشی ها در بافق توسط برخی اتباع بیگانه اداره می شود! پس از مجمع امور اصناف بخواهید، در این زمینه چه اقداماتی انجام داده است؟
0992-8871


طرح جامع شهری، سرنوشت آن چطور شد و آیا پیشنهادهایی درباره تغییر کاربری مسکونی در آن وارد شده یا خیر؟
0913-2966


برخی مغازه ها در سطح شهر بافق هستند که چندین کار را انجام می دهند، یعنی مغازه ای است که پرنده فروشی انجام داده و همانجا مرغ را سر می برد و ضایعات جمع آوری می کند و غیره؛ از اداره اصناف می خواهیم که بازرسی از این مغازه ها داشته باشند
0913-2967


هر سال در این مواقع ادارات و نهادها گزارشی از عملکرد اداره خود را به مردم ارائه می دادند امسال در تعجبم که چرا روسای ادارات فراموش کرده اند!
0913-8309


آخر نفهمیدیم که چه کسانی برای حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بهاباد و هرات کاندیدا شده اند؟ چرا فرمانداری در این باره اطلاعیه ای صادر نمی کند؟
0913-4722


چرا پیست موتور سواری در جاده D19تعطیل شده است، اگر فرد یا افرادی در آن ضرب و شتم کردند، باید با عامل برخورد شود نه اینکه از اساس پست تعطیل گردد. یادآور این ضرب المثل است که گنه کرد در بلخ آهنگری / زدند در شوش گردن مسگری
0916-4241


پلیس فتا در خصوص بلاگرها هم تذکری مرحمت کند این بلاگرها خارج از زمان انتخابات در حال تبلیغ کاندیداها هستند!
0913-5571


از کار روانشناسان و کارشناسان تربیتی عاجزانه تقاضا مندم در خصوص استفاده از موبایل برای کودکان زیر 5 سال فکری بردارند، تا کودک نق و نوق می کند مادر موبایل به دستش می دهد تا ساکت شود و خودش دنبال کارش می رود.
09138257


کارمندان در محیط کار دائم سرشان در گوشی نباشد به فکر کار ارباب رجوع هم باشند به اداره… رفتم، دیدم کارمندان هم سر در گوشی خود کرده اند.
09138862


باسلام بمناسبت سالگرد برادر شهیدم شهید غلامرضا رنجبر بافقی وجمعی از همرزمان شهید و بزرگوارش در عملیات کربلای پنج در شلمچه بهمن ماه سال ۱۳۶۵ که به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .روحشان شاد ویادشان گرامی باد
شهد شیرین شهادت هر کسی را یار نیست ،شامل هر کس نباشد آنکه را بیدار نیست/
هر کسی شایسته است دارد سعادت در وجود، با توکل بر خدا هر راه سخت دشوار نیست/
هر که هست شایسته و لایق بود در این میان خط سرخ این شهیدان بر همه هموار نیست/آنکه دارد معرفت با رهبر و قرآن و دین ،گر کند تقدیم جان را منتی در کار نیست/ صالحان در این رهند پاک و منزه هر کدام ،شک نکن این ره ره افراد بدکردار نیست/ هر کسی در راه حفظ دین ز خونش بگذرد، او شهیدی جاودان است و فقط سردار نیست/ این ره دشوار را عاشق شتابان می‌رود ،در نبرد با دشمنان این ره برایش عار نیست /چون زمرد می‌درخشد نام نیک هرشهید ،افتخاری بس عظیم است وبما سربارنیست
علی اصغررنجبر بافقی


روزی که به جهان آمدی هرگز نمی دانستي زمانی خواهد رسید
که آرامش بخش روح و روان کسی می شوي که با تو جهان برایش زیباتر است !
بهانه ي آرامشم تولدت مبارک
(همسرت مرضیه)


صندوقچه ي آرزوهایم را خواهم گشود تا نگویند:
از
“هیچ”
پراست که
نام تو،
یاد تو،
افتخاریست در “دارایی قلبم”
تولدت مبارک
از طرف همسرت عاطفه


دعوت به همکاری

هفته نامه افق کویر جهت تکمیل کادر توزیع هفته نامه خود در سطح شهرستان احتیاج به یک نفر با حقوق مکفی است.
شرایط کاری:
1- دارای موتور سیکلت و گواهینامه موتور.
2- ترجیحا ساکن شهرستان بافق باشد.
برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های 03532420393 و یا 03532431850 از ساعت 8 صبح الی 13 تماس حاصل نمایید.
امورمشترکین هفته نامه افق کویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا