اولین متخصص پوست،مو و زیبایی در بافق

به گزارش پایگاه خبری افق بافق؛ پوست ،موی هر فردی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. پوست بزرگترین و خارجی ترین بخش بدن می باشد که به مراقبت های خاصی نیاز دارد تا بتوان در حد امکان تا زمان میانسالی پوست و مویی سالم داشته باشیم. امروزه افراد زیادی برای مشکلات پوستی یا مو خود نزد متخصص های این رشته می روند. پیرامون این موضوع به سراغ ” دکتر رقیه سادات خلیلی” متخصص پوست مو و زیبایی رفته و با وی به گفتگو پرداخته که در ادامه می خوانید.

“دکتر رقیه سادات خلیلی” متخصص پوست، مو و زیبایی گفت: سال ۱۳۸۵ در کنکور سراسری رشته پزشکی عمومی پذیرفته و سال ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شدم. درحال حاضر در شهرستان بافق مشغول به خدمت رسانی می باشم.
وی افزود: در زمینه تشخیص و درمان بیماری های پوست، مو، ناخن و ارائه خدمات زیبایی جهت رفع نقایص صورت و بدن با تزریق بوتاکس، فیلر،کار با جدیدترین معتبرترین دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر فرکشنالco2 جهت رفع اسکارها و فرورفتگی های صورت به دنبال آکنه و سالک و… می باشم.
خلیلی تصریح کرد: سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴طرح دوره پزشکی عمومی را در مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد گذراندم و بلافاصله پس از اتمام دوره طرح در آزمون تخصص شرکت نمودم و در رشته پوست دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم.
وی ادامه داد: چهار سال در این رشته زیر نظر اساتید بزرگ درماتولوژی کشور از جمله پروفسور”علی اصیلیان”، ” استاد درماتولوژی” دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحصیل نمودم و در سال ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم و جهت گذراندن طرح دوره تخصص در استان یزد به شهرستان بافق مراجعه نمودم.
دکتر پوست مو و زیبایی بیان کرد: تقریباً به مدت شش سال است که در زمینه بیماری های پوست، مو و همچنین زیبایی تحصیل و تحقیق می کنم و مقالات متعددی را در این زمینه در همراهی با اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مجلات معتبر علمی ارائه داده ام.
رقیه سادات خلیلی در پایان اظهار نمود: رشته تخصصی پوست و مو و زیبایی یک رشته کاملاً پیچیده و تخصصی است که نیازمند تحصیلات تخصصی هست و برخلاف آنچه تصور می شود با دوره های چند ماهه به هیچ عنوان نمی شود در این فیلد درمانی ورود کرد، به این خاطر که بیماری های پوست و مو و همینطور زمینه زیبایی بسیار پیچیده تر از آن است که علم به آن ها با دوره های چند روزه و حتی چند ماهه قابل به دست آوردن باشد.

آدرس مطب: خیابان وحشی بافقی، جنب داروخانه دکتر تشکری، طبقه دوم
تلفن: ۰۳۵۳۲۴۳۱۹۲۲ شماره تماس: ۰۹۳۸۹۲۸۰۱۹۶
پیج اینستاگرام: DR_R_KHAIiIi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا